EUROMED Hızlı Randevu Sistemi
Doktorunuza Danışın
Hızlı İletişim

Basında Biz

  • Dr. Alper ARMAN ropörtajı

    Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi 1995 yılında kurulmuş olup, bugün halen Kızıltoprak’taki merkez bina yanı sıra bir çok hastanede de hizmetlerini sürdürmektedir. Kadıköy +Plus olarak Radyoloji uzmanı Dr. Alper Arman yönetimindeki Euromed’i ziyaret ettik ve sizlerle paylaşmak için hizmetlerine dair detaylı bilgileri aldık.

  • Meme Kanseri

    Her kadın artan yaş ile orantılı olarak risk altındadır. Genel olarak bir kadında hayat boyu (90 yaş) meme kanseri gelişme riski 8 kadında 1dir. Bu oran genel toplum için geçerli olup risk faktörlerine göre bu oran maalesef artmaktadır. Bugünkü tıp bilgileri ile meme kanserini önlemek mümkün değildir. Ancak teknoloji bize erken tanı için çok kuvvetli araçlar sunmaktadır.

  • Troid Nodülleri

    Tiroid nodülleri toplumda sık görülen bir sağlık problemidir. Bölgesel farklılıklar göstermekle birlikte toplumun yaklaşık %5 inde elle muayenede saptanan tiroid nodülleri bulunmaktadır. Yüksek standartta ultrasonografi tetkiki ile toplumun %60-70 ine varan oranlarda tiroid nodülleri saptanabilmektedir. Kadınlarda ve yaşlılarda görülme sıklığı daha fazladır.