Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezi

Euromed Görüntüleme ve Tani Merkezimiz 1995 yilinda kurulmuş olup, bugün halen Kiziltoprak’taki merkez binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimizdeki tüm görüntüleme hizmetleri yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizli, güvenilir bir sekilde ve doktor kontrolünde gerceklestirilmekte, ayrıca klinik laboratuvar incelemeleri konusunda hizmet verilmektedir.

 

Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinde tüm radyolojik tetkikler, kardiyolog doktor eşliğinde EKO tetkiki, klinik ve biyokimya incelemeleri ve görüntüleme rehberliğinde non-vasküler girişimsel işlemler titizlikle yapılmaktadır.

 

Profesyonel dinamik ve güleryüzlü bir ekip size en iyi saglık hizmetini sunmanın gayreti içerisinde Euromed Görüntüleme ve Tanı Merkezinde görev yapmaktadırlar.

Euromed Görüntüleme Merkezi, PACS sistemi ile merkezlerimizdeki tüm görüntüler digital ortama aktarabilmekte ve tetkikler digital ortamda saklanabilmektedir.

Hizmet verdiğimiz hastanelerde uzaktan erişim ile 24 saat acil MR, BT ve direkt röntgen tetkikleri raporlandırılabilmektedir.

 

Euromed yaptığı kurumsallık çalışmaları sonucunda Ağustos 2009 da ISO 9001:2008 belgesi almaya hak kazanmıştır.

Merkezimizin temel prensibi olan güven; hasta hekim ilişkisi, gerekli tetkik ve doğru radyolojik tanı üzerine kurulmuştur. Radyoloji her ne kadar hasta hekim ilişkisinin sınırlı olduğu bir dal olarak görünse de tetkikin doğru yönlendirilmesi ve doğru sonuca ulaşılması için radyoloji uzmanının hem hastanın klinik doktoru, hem de hastanın kendisi ile birebir ilişki kurması EUROMED Görüntüleme Merkezi ’nde önemlidir. Burada temel olarak hastalar ile birebir görüşerek hem tetkik öncesinde klinik bilgi alıyoruz hem de tetkik sonrasında gerekli durumlarda bilgi vererek hastayı saptanan bulgular doğrultusunda bilgilendiriyoruz.

 

 

Merkezimizdeki tüm görüntüleme hizmetleri yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hızlı, güvenilir bir şekilde ve uzman doktor kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

 

Merkezimizde yüksek manyetik alanlı kapalı MR sistemi (1.5T General Electric) ve aynı zamanda kapalı alan korkusu bulunan hastalar için açık MR sistemi (Siemens) bulunmaktadırAynı çatı altında her iki cihazın bulunması hastalarımız için ileri teknoloji ile birlikte konfor da sağlamaktadır.